Ajánljuk
Tárolóasztal tölgyfa dekorral 40x55 cm Litto – Kave Home
Méretek 50×40×55 cm
104 125 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 104 125 Ft
- 2026. 02. 14. - 104 125 Ft
- 2026. 01. 23. - 125 792 Ft
- 2026. 01. 16. - 128 751 Ft
- 2025. 11. 28. - 118 392 Ft
- 2025. 11. 22. - 125 792 Ft
- 2025. 11. 07. - 133 191 Ft
Termékleírás
Tárolóasztal tölgyfa dekorral 40x55 cm Litto – Kave Home
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 50 cm |
Specifikációk
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Származási hely | CN |
| Vastagság | 1 cm |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 18 kg |
| Hosszúság | 55 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Litto |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Stílus | Modern/skandináv |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | MDF |
| Felületkezelés | Furnér |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Matt/tölgyfa |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Gyártó | Kave Home |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5010 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
11 321 Ft13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
2821 Ft3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

12 610 Ft16 319 Ft
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
6349 Ft7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

12 760 Ft15 189 Ft
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
85 990 Ft99 990 Ft
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
4750 Ft5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
7350 Ft










