Ajánljuk
Sárga újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Reims – Bloomingville
Méretek 130×160 cm
7190 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 7190 Ft
- 2026. 02. 20. - 7190 Ft
- 2026. 02. 16. - 8459 Ft
- 2026. 02. 14. - 7190 Ft
- 2026. 02. 12. - 8459 Ft
- 2026. 01. 23. - 7190 Ft
- 2026. 01. 16. - 7359 Ft
- 2025. 12. 05. - 7190 Ft
- 2025. 11. 28. - 6767 Ft
- 2025. 11. 22. - 7190 Ft
- 2025. 11. 07. - 7613 Ft
- 2025. 11. 05. - 7630 Ft
Termékleírás
A Bloomingville Reims takaró újrahasznosított pamutból készült. Virágmintával díszített, és a szélén rojtokkal van ellátva. Élénk és stílusos megjelenésével minden kanapét és fotelt feldob.
Méretek
| Szélesség: | 130 cm |
|---|---|
| Mélység: | 160 cm |
Specifikációk
| Származási hely | IN |
|---|---|
| Anyag összetétele és típusa | Újrahasznosított pamut/pamutkeverék |
| Súly | 1.55 kg |
| Méret | 130x160 |
| Hosszúság | 160 cm |
| Kollekció | Reims |
| Minta | Virágos |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Szárítógépbe alkalmas/mosás 40°C-on |
| Anyag specifikáció | 97% pamut/12% viszkóz/4% nejlon/3% gyapjú/21% akril/17% poliészter |
| Gyártó | Bloomingville |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
5010 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
17 710 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
11 440 Ft12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Átmérő
Raktáron
12 610 Ft16 319 Ft
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3319 Ft
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
38 030 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

4750 Ft5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
48 210 Ft51 290 Ft
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali, átmérő
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
185 090 Ft
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron













