Ajánljuk
Natúr színű mosdókagyló alatti pult borovi fenyő dekorral Quickset 393 – Pelipal
Méretek 81×44 cm
-6 %41 300 Ft43 730 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 41 300 Ft
- 2026. 02. 13. - 41 300 Ft
- 2026. 01. 16. - 43 730 Ft
- 2025. 11. 25. - 35 510 Ft
- 2025. 11. 22. - 37 380 Ft
- 2025. 11. 07. - 43 730 Ft
- 2025. 11. 05. - 45 670 Ft
Termékleírás
Natúr színű mosdókagyló alatti pult borovi fenyő dekorral Quickset 393 – Pelipal
Méretek
| Szélesség: | 81 cm |
|---|---|
| Mélység: | 44 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Származási hely | DE |
| Vastagság | 1.6 cm |
| Súly | 3.7 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | QUICKSET 393 |
| Minőség | Basic |
| Felületkezelés | Melamin |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Borovi fenyő/matt |
| Gyártó | Pelipal |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
221 790 Ft
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
217 590 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
97 290 Ft
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú















