Ajánljuk
Variáns kiválasztása:Renforcé pamut ágyneműhuzat FLORWELLA fehér Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 7295 Ft
- 2025. 12. 10. - 7295 Ft
- 2025. 11. 04. - 6754 Ft
Termékleírás
Pamut ágynemű A leggyakoribb és legelterjedtebb anyag az ágyneműk között kétségtelenül a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és elérhetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Alkalmas azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik és így vasalást igényel. A hosszú évek óta bevált pamut egy természetes szál, amely a gyapotnövényből származik, és kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 100% fésült renforcé pamut Súly: 115 g/m2 Szín Fehér Bézs Zöld Jellemzők Modern virágminta Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponként Ajánlott mosási hőmérséklet: A gyártó címkéje szerint Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárazva Használjon a anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek fakulását Csomag tartalma a kiválasztott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Motívumok | Virágok |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Termék színe | Fehér |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Grammsúly | 115 g/m2 |
| Anyaga | 100% fésült pamut Renforcé |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Kétoldalas | Nem |
| Évszak | Egész éves |
| Ár | 5 000 Ft felett |
| Készletek | Paplan és párna |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 5 nap alatt
alig gyűrődött a mosás után, kellemes hűs tapintása van.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétkék törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm világoslila törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm barna, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt francia paplan 200x220 cm
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


































