








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Szürke Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült speciális bevonattal Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi tanúsítványnak Az ágynemű cipzáras zárással rendelkezik és nincs szükség vasalásra A lepedő gumis, így rugalmasan feszülhet A lepedő nem vasalandó Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (gyártói címke szerint) A szett csomagja a következőket tartalmazza: 1 db paplan 200 x 220 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Francia |
| Termék színe | Fehér, Szürke |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat mérete | 200 x 220 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi, Szarvas |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron