



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern mennyezeti lámpatest ELLY, amely az egyszerű dizájnt intelligens LED-technológiával ötvözi. Fényerőszabályozás és színhőmérséklet-választás — melegebb 2700 K-től semleges 4000 K-ig, távirányítóval. Alacsony, mindössze néhány centiméteres kivitele révén diszkrét megjelenésű, így tökéletesen illeszkedik alacsony mennyezethez vagy minimalista belső térbe. Kiváló választás azok számára, akik a funkciók (fényerőszabályozás + állítható színhőmérséklet) és az egyszerű, letisztult dizájn kombinációját keresik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Bézs |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 135 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Ovális |
| Sugárzási szög | 130 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | ELLY Lucide |
| Gyártó | Lucide |

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás