



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus fali lámpa. USB-port az egyszerű telefon- vagy tablet-töltéshez. 2 külön kapcsoló közvetlenül a lámpatesten. Könnyen állítható LED olvasólámpa. A lámpához külön G9 foglalatú, max. 10 W teljesítményű izzó szükséges (a csomag nem tartalmazza).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | G9/Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM/IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1/1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 135 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3/10 |
| Sugárzási szög | 20 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Series | OASIS Redo, PANEL Redo |
| Gyártó | Redo |

LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás