Ajánljuk
Ágy IKAROS 90 x 200 cm, sonoma tölgy/szürke Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
Méretek 90×206 cm
Variáns kiválasztása:Ágy IKAROS 90 x 200 cm, sonoma tölgy/szürke Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 58 767 Ft
- 2025. 12. 10. - 58 767 Ft
- 2025. 10. 27. - 54 413 Ft
- 2025. 10. 01. - 58 767 Ft
- 2025. 09. 23. - 57 721 Ft
Termékleírás
Anyag Szerkezet fenyőfából Lábak tömör fenyőfából Szín Sonoma tölgy / szürke Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 98 cm Belső szélesség: 90 cm Fejrész magassága: 64,5 cm Lábrész magassága: 36,5 cm Ágyrács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként A csomag tartalmazza a szerelési kiegészítőket Egyszerű összeszerelés Tároló doboz és éjjeliszekrények vásárlási lehetősége Útmutató az ágyhoz Az IKAROS 90 x 200 ágy összeszerelési útmutatója A csomag tartalma : 1x lábrész 1x fejrész 2x oldalsó elem Csatlakozó elemek Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN KELL ÖSSZESZERELNI TÖMÖRFA ÁGYAT?
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Deluxe 10 cm matrac |
| Termék színe | Szürke |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | Olcsó 41 000 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 90 cm |
| Belső szélesség | 98 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 64,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Alkalmas | Szobák |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Magasság a láb résznél | 36,5 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétkék törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm világoslila törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Luxus egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron






































