








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Könnyítse meg kertje gondozását ezzel az okos, akkus készlettel, amely két nagy teljesítményű szerszámot tartalmaz. Külön fűrészt és metszőollót kap, mindkettő akkumulátoros, így kényelmesen nyírhatja a bokrokat, ágakat és fákat, akár 2,4 méter magasságban is. Dolgozzon kábelek nélkül, könnyedén és maximális hatékonysággal.
| Hossz | 2,4 m |
|---|---|
| Lánc hossza | 47 cm |
| Vezetősín hossza | 18,5 cm |
| Láncosztás | 1/4 MINI |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Elemek száma | 2 |
| Alkalmas elem | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Elemek része a csomagolásnak | Igen |
| Gyártó | HAYAMI |

Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Kézi, fa, fém
Kiszállítás 2 nap múlva
Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Raktáron
Akkus
Raktáron
Láncfűrészek, kézi, fa
Raktáron
Benzines
Raktáron
Akkus
Raktáron
Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Benzines
Raktáron
Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Benzines
Raktáron

Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron

Akkus, benzines
Raktáron
Elektromos
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Raktáron

Akkus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elektromos
Raktáron
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Feliratos, kerámia, - készletek
Kiszállítás 2 nap múlva


Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Üveg, univerzális, kerek
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva

Éjjeli lámpa, asztali
Kiszállítás 2 nap múlva

Műanyag, szélesség, mélység
Kiszállítás 2 nap múlva

Fiúknak, kertbe
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva