


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 15260.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 115 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | DECOVINTAGE Polux, BOSTON Polux, NEW YORK, TEKSAS Polux, AMY Polux, RINO Polux, MALI Polux |
| Gyártó | Polux |

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás