Világoskék mikroszálas steppelt ágytakaró 220x240 cm Ophelia – Restilo
Méretek 220×240 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép megjelenés (83%)
- Jó minőségű (33%)
- Vékony anyag (17%)
- Bolyhosodás miatti aggodalom (17%)
Előző árak
- 2026. 05. 15. - 10 182 Ft
- 2026. 04. 24. - 10 182 Ft
- 2026. 04. 21. - 11 979 Ft
- 2026. 04. 17. - 10 182 Ft
- 2026. 03. 17. - 10 600 Ft
- 2026. 03. 10. - 10 610 Ft
- 2026. 03. 05. - 10 022 Ft
- 2026. 01. 16. - 10 840 Ft
- 2025. 12. 27. - 10 022 Ft
- 2025. 12. 05. - 12 317 Ft
- 2025. 11. 21. - 12 300 Ft
- 2025. 11. 11. - 12 310 Ft
- 2025. 11. 01. - 13 330 Ft
- 2025. 10. 28. - 14 490 Ft
- 2025. 10. 25. - 12 461 Ft
- 2025. 10. 13. - 14 490 Ft
- 2025. 10. 10. - 12 461 Ft
- 2025. 10. 07. - 14 490 Ft
- 2025. 10. 03. - 12 461 Ft
- 2025. 10. 01. - 14 490 Ft
- 2025. 09. 21. - 12 460 Ft
- 2025. 09. 16. - 14 490 Ft
- 2025. 09. 12. - 12 461 Ft
- 2025. 08. 29. - 14 490 Ft
- 2025. 08. 24. - 12 461 Ft
- 2025. 08. 22. - 14 490 Ft
- 2025. 08. 15. - 12 461 Ft
- 2025. 06. 13. - 14 490 Ft
- 2025. 06. 06. - 12 461 Ft
- 2025. 06. 01. - 14 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Világoskék mikroszálas steppelt ágytakaró 220x240 cm Ophelia – Restilo
Méretek
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
Specifikációk
| Származási hely | CN |
|---|---|
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Súly | 1.35 kg |
| Készlet | Párnahuzat nélkül |
| Méret | 220x240 |
| Hosszúság | 240 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Ophelia |
| Minta | Geometrikus/egyszínű |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Világoskék |
| Gyártó | Restilo |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép megjelenés (83%)
- Jó minőségű (33%)
- Gyorsan szárad (17%)
- Vékony anyag (17%)
- Bolyhosodás miatti aggodalom (17%)
Felhasználói értékelések
Olyan, amire számítottam, kissé talán vékonyabb. Remélem, nem fog bolyhosodni. A színe pont illik a szőnyegemhez. Könnyen szárad.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyönyörű takaró!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Elegáns, minőségi és funkcionális!
Szép
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A termék esztétikailag szép, remélem, hogy a minősége is az lesz.
Ajánljuk

Bézs steppelt ágytakaró 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm
Raktáron
Bézs mikroszálas steppelt ágytakaró 220x240 cm Softa – Restilo
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs mikroszatén steppelt ágytakaró 240x260 cm Deco Sequin – Catherine Lansfield
240×260 cm
Raktáron
Zöld bársony ágytakaró és párnahuzat szett 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Zöld steppelt ágytakaró franciaágyra 220x230 cm Quilted Lines – Bianca
220×230 cm, franciaágyra
Raktáron
Sárga-fehér steppelt ágytakaró és párnahuzat szett 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cm
Raktáron
Bézs mikroszálas steppelt ágytakaró 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cm

Ágytakaró MONARCH WINGS, világoskék Méret: 220 x 240 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Bézs bársony steppelt ágytakaró franciaágyra 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, franciaágyra
Raktáron
HERBALIS krémszínű ágytakaró Méret: 220 x 240 cm
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szürke kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Simi – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, gyorsan száradó
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron








