










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kültéri LED lámpatest. Az IP44 védettségi szintnek köszönhetően kültéri körülmények között is használható. A csomag tartalmaz cserélhető fényforrást. Az izzó teljes mértékben fényerőszabályozható 10-100 % között. A fény színe melegtől a hideg fehérig állítható. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (iOS és Android számára). Okostelefonját az izzóval Bluetooth és Wi-Fi kapcsolaton keresztül párosíthatja. Kompatibilis az Amazon Alexával és a Google Assistanttal.
| Típus | Álló |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 806 lm |
| Funkció | LED technológia/Intelligens megvilágítás/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | UTRECHT Philips Massive, HELSINKI Eglo, LIVIA Polux |
| Gyártó | Polux |

230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, álló

Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, bronz, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás