



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern álló lámpa, amely bármilyen belső térbe illik. Fokozatmentesen szabályozható érintésérzékeny kapcsolóval közvetlenül a lámpatestben. A fény színe is egyszerűen beállítható (meleg/napfény/ hideg fehér). Beépített LED fényforrással. Tápkábel hossza: 2,2 m.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Dimmelhető | Igen |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6500 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 90 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 14 W |
| Dugó típusa | C |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Series | BOW Brilliant, MODERN Brilliant |
| Gyártó | Brilliant |

LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, üveg
Raktáron
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, fém
Raktáron
Rusztikus, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás