






Méretek 69×59×23 cm
Fehér gyerek könyvespolc 59,5x69,5x23 cm Adiventina – Kave Home
| Szélesség: | 59 cm |
|---|---|
| Mélység: | 23 cm |
| Magasság: | 69 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Származási hely | CN |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Súly | 7.2 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Adiventina |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Premium |
| Jellemzők | Lábak nélkül/polcokkal |
| Felületkezelés | Festék |
| Anyag | MDF |
| Gyártó | Kave Home |

Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

8×30×10 cm, egyenes
Raktáron

160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron

90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron