
Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, gyapjú, modern stílusú, szőtt
-10 %125 480 Ft
139 090 Ft

Bézs kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú, szőtt
-10 %196 680 Ft
217 990 Ft

Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú, szőtt
-14 %187 460 Ft
217 990 Ft
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 187 460 Ft és 217 545 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 30 085 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 25. - 217 545 Ft
- 2026. 04. 14. - 217 545 Ft
- 2026. 04. 10. - 195 969 Ft
- 2026. 03. 28. - 217 768 Ft
- 2026. 03. 19. - 200 271 Ft
- 2026. 05. 25. - 217 545 Ft
- 2026. 04. 14. - 217 545 Ft
- 2026. 04. 10. - 174 392 Ft
- 2026. 03. 28. - 217 545 Ft
- 2026. 03. 19. - 182 997 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Hanse Home márka kézzel szőtt Eleni gyapjúszőnyege az időtlen elegancia megtestesítője. Az egyszerű monokróm dizájnt geometrikus mintázat egészíti ki, aminek köszönhetően jól illik a modern és a klasszikus enteriőrökbe is. A szőnyeg kézzel készült, 100% gyapjúból. Ez a természetes szál egész évben tartósságot és kényelmet biztosít. Könnyen karbantartható és padlófűtéshez is alkalmas. A kezdeti szálhullás normális, és idővel, rendszeres porszívózással csökken.
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 300 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Anyag típus | Természetes |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Anyag | Gyapjú |
| Gyártási mód | Szőtt, Kézzel szőtt |
| Minta | Egyszínű, Absztrakt |
| Származási hely | IN |
| Anyag összetétele és típusa | Gyapjú |
| Vastagság | 1.8 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 19.4 kg |
| Hosszúság | 300 cm |
| Gyártás típusa | Kézzel tűzött |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (többszintes) |
| Kollekció | Calmio |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 3200 g/m² |
| Textil sűrűsége | Magas |
| Jellemzők | Kézi szövésű/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Kémiai tisztítószerek nem használhatók/kémiailag nem fehéríthető/professzionális tisztítást igényel/az egyenletes kopás érdekében időnként el kell forgatni/rendszeres porszívózás javasolt/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott/nedvesen nem tisztítható |
| Hátsó oldal anyaga | Pamut |
| Anyag specifikáció | 100% gyapjú |
| Szín | Világos natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Maximálisan elégedettek vagyunk ezzel a szőnyeggel. Annak ellenére, hogy gyapjúból készült, szállítás után egyáltalán nem volt szaga. A domború minta finom, de jól látható, ami elegánssá teszi. Valóban gyönyörű és csodálatosan „vastag” (csaknem 2 cm), ezért rajta járni igazán kellemes. A hátoldalán pamuttal van bélelve. Összességében luxus benyomást kelt.
Hasonló termékek

Világos natúr színű kézi szövésű gyapjú kerek szőnyeg ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cm, modern stílusú, poliészter
Raktáron
Krémszínű mosható szőnyeg 200x290 cm Rocco Cream – Elle Decoration
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
CARLO SURI bézs szőnyeg 80 x 150 cm
80×150 cm, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Bézs-krémszínű szőnyeg 160x240 cm Anders Beige Natural – Asiatic Carpets
160×240 cm, pamut, absztrakt mintás
RaktáronIngyenes szállítás
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Menorca kültéri szőnyeg
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
SURAT szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Rózsaszín mosható kerek szőnyeg ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x240 cm Wolly – BT Carpet
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
Menorca kültéri kerek szőnyeg
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Balis szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Fantasy szőnyeg 12500-10
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Bombay szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Forms szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Quebec kilim szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
POMPOME szürke kerek szőnyeg pomponokkal 90 cm
⌀ 90 cm, kerek, pamut
Raktáron
Addie szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kyoto szőnyeg törtfehér, többféle méretben - Woud méretek: 140 x 90 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Estilo – Universal
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Runi futószőnyeg
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Szőnyeg, rózsaszín, 80x150, MORONIS TYP 3
Kerek, modern stílusú, futószőnyeg
Raktáron
Gabi kilim szőnyeg
Egyszínű, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Juliet kültéri szőnyeg
Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Pune szőnyeg
Gyapjú, beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Estilo – Universal
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

Regama szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
PUNE szőnyeg
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron









