Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 52 437 Ft
- 2026. 04. 19. - 52 437 Ft
- 2026. 02. 20. - 52 182 Ft
- 2026. 02. 16. - 61 390 Ft
- 2026. 02. 14. - 52 182 Ft
- 2026. 02. 13. - 61 390 Ft
- 2026. 01. 23. - 52 182 Ft
- 2026. 01. 16. - 53 409 Ft
- 2025. 12. 05. - 52 182 Ft
- 2025. 11. 28. - 55 860 Ft
- 2025. 11. 14. - 52 182 Ft
- 2025. 11. 07. - 55 251 Ft
- 2025. 10. 13. - 61 390 Ft
- 2025. 10. 10. - 52 795 Ft
- 2025. 10. 10. - 57 697 Ft
- 2025. 10. 01. - 67 090 Ft
- 2025. 09. 30. - 53 672 Ft
- 2025. 09. 26. - 57 697 Ft
- 2025. 09. 16. - 67 090 Ft
- 2025. 09. 12. - 57 697 Ft
- 2025. 08. 29. - 67 090 Ft
- 2025. 08. 24. - 57 697 Ft
- 2025. 08. 22. - 67 090 Ft
- 2025. 08. 15. - 57 697 Ft
- 2025. 08. 08. - 67 090 Ft
Termékleírás
Jó tudni: A szekrény magassága nem állítható. Méretek: A szekrény belső mérete: 57 x 30 x 45 cm, A kivágás mérete: 20 x 23 x 21 cm, Polcok közötti távolság: 22 cm, Az egyes polcok terhelhetősége: 15 kg.
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 60 cm |
Specifikációk
| Típus | Mosdó alatti |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Származási hely | CN |
| Lábak magassága | 14 cm |
| Terhelhetőség | 30 kg |
| Súly | 13 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Fogantyúk anyaga | Fém |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Glamour |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Polcokkal/ajtókkal |
| Lábak színe | Aranyszínű |
| Felületkezelés | Festék |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Casa Selección |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szép szekrény. Pontosan illeszkedett a mosdó alá.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, üreges szál töltetű, magasság
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Matt fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai sarokpolc Genova – Wenko
8×36×17 cm, sarok, átmérő

Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 11 x 33 cm - Wenko
33×32×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Fekete öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron





