





Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Szín Barna-narancssárga Méretek Szélesség: 45 cm Hossz: 45 cm Magasság: 8 cm Kialakítás A szett 2 db párnát tartalmaz Víz-, szennyeződés- és napálló Víztaszító réteggel A párna mosható Kültéri és beltéri használatra is A párna cipzárral záródik Ne fehérítse Ne szárítsa szárítógépben Inspirálódjon tovább Díszpárnák Lakástextil Szőnyegek Párnatöltelék Sötétítők és függönyök Párnahuzatok
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Termék színe | Barna, Narancssárga |
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| A csomagban lévő db szám | 2 |
| Típus | Díszpárnák |
| Szett | Igen |
| Hosszúság | 45 cm |
| Vízhatlan | Igen |


50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Kerek, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Dísz
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, kerek
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
Négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Memóriahabos, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Dísz, kerek, szabálytalan formájú
Raktáron

50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

45×75 cm, anatómiai, memóriahabos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Pamut, kerek, klasszikus
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron