










Méretek 50×50 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Szín Mustársárga Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 50 cm Vastagság: 8 cm Kialakítás A készlet tartalmaz 2 db párnát Víz-, szennyeződés- és napálló Vízlepergető réteggel A párna mosható Kültéri és beltéri használatra is A párna cipzárral zárható Ne fehérítse Ne szárítsa szárítógépben Inspirálódjon tovább Díszpárnák Lakástextil Plédek és ágytakarók Sötétítők és függönyök Szőnyegek Párnahuzatok
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Sárga |
| Rögzítés | Cipzár |
| Termék színe | Mustár |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| A csomagban lévő db szám | 2 |
| Típus | Díszpárnák |
| Párna mérete | 50 x 50 cm |
| Szett | Igen |
| Hosszúság | 50 cm |
| Vízhatlan | Igen |

70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban

50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
50×70 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, anatómiai, pamut

50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron