





Méretek 50×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Laminált MDF Fém Szín Fekete / Tölgy dekor Méretek Szélesség: 40 cm Mélység: 40 cm Magasság: 50 cm Lábon magasság: 20 cm Súly: 10 kg Csomag mérete: 44 x 42 x 11 cm; 10 kg Kialakítás Éjjeliszekrény fiókkal és nyitott polccal Push-to-open mechanizmusos nyitás Modern színek és dekorációk ipari stílusban Lapra szerelve szállítva Hozz létre egy helyet a hálószobádban, ahol igazán jól érzed magad. Még egy apró bútordarab, mint az éjjeliszekrény, is megváltoztathatja a szoba hangulatát. A praktikus fiók és polc segítségével minden fontos dolog kéznél lesz – a kedvenc könyvtől az esti teáig. A fém és tölgy dekorációs kombinációja ipari dizájnt hoz a térbe, ami egyszerre modern és otthonos. Egészítsd ki a hálószobát hasonló stílusú elemekkel, és hozz létre egy harmonikus teret, ahol örömmel térsz nyugovóra minden este.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Magasság: | 50 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Anyag | Laminált, Fém |
| Fiókos | Igen |
| Felület | Matt |
| Lábakkal | Igen |
| Lábak | Lábakkal |
| Szett | Darabos |
| Klasszikus zárás | Fiókokkal |
| Tárolóhely | Polcokkal és fiókokkal |
| Elhelyezés típusa | Lábakkal |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Minta | Két szín |
| Aljzatok száma | 1 |
| Lábmagasság | 20 cm |

Fiókos, matt
Raktáron
Fém, matt, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, matt, lábakkal
Raktáron
Fiókos, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fiókos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, matt, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt
Raktáron
Tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt
Raktáron
Tölgyfa, fa, matt
Raktáron
Fa, matt, diófa
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, magasfényű, laminált
Raktáron
Fa, fiókos, matt
Raktáron
Modern stílusú, fiókos, matt
Raktáron
Matt, laminált
Raktáron
Fa, fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, matt
Raktáron
Fiókos, fém, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, fa, fiókos
Raktáron
42×40 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, magasfényű
Raktáron
Fiókos, matt
Raktáron
Rusztikus, matt, lábakkal
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva