Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 3756 Ft
- 2026. 04. 19. - 3756 Ft
- 2026. 03. 19. - 3840 Ft
- 2026. 03. 06. - 3654 Ft
- 2026. 01. 16. - 4040 Ft
- 2025. 07. 30. - 4299 Ft
Termékleírás
A mikroszálas anyag rendkívül kellemes tapintású, ugyanakkor nagy nedvszívó és légáteresztő képességgel rendelkezik. A termékek elkészítésénél a DecoKing tervezői általában gyönyörű mintákat és élénkebb színeket használnak.
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
Specifikációk
| Szezon | Tél |
|---|---|
| Szín | Lila |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroplüss |
| Méret | 70x150 |
| Hosszúság | 150 cm |
| Kollekció | Henry |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 250 g/m² |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on/szárítógépbe nem alkalmas |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Restilo |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A méret megfelel nekem.
Nagyon jól néz ki, puha.
Szép
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Műanyag, átmérő, állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Átmérő
Raktáron
Élelmiszertartó doboz szett 24 db-os Fresco – Hermia
Műanyag, élelmiszer tároló doboz, - szettek
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, körte, dimmelhető
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali, átmérő
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
90×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron













