

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat: 100% mikroszál Párna töltet: 100% poliészter - poliészter golyók Takaró töltet: 100% poliészter - üreges szál Szín Kékkel mintázott Méret Párna: 70 x 90 cm Takaró: 140 x 200 cm A párna tömege: 950 g A takaró tömege: 1050 g Részletek Alkalmas allergiásoknak Egész éves Magas légáteresztés Télen melegít, nyáron hűt Nem vasalható Szárítógépben szárítható Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C-ig Alvás, mint a nyugodt nap alapja A helyes paplan és párna kiválasztása kulcsszerepet játszik az alvás minőségében és a hálószoba általános kényelmében. A paplannak meg kell felelnie a szezonnak és az egyéni preferenciáknak – míg télen a melegebb verziókat értékeljük, nyáron a könnyű, légáteresztő takarók praktikusak. A párnának megfelelő támaszt kell nyújtania a nyaki gerincnek, hogy elkerülhetők legyenek a fej-, nyak- vagy hátfájások. Az anyag is fontos – a mikroszálas vagy természetes szálas antiallergén töltetek ideálisak allergiások számára. A választott ágynemű gyakorlati funkciói mellett befolyásolja a hálószoba esztétikáját, és hozzájárulhat a kényelmes és harmonikus atmoszféra megteremtéséhez. A megfelelő paplan és párna kombináció kiválasztása tehát nem csak a kényelem, hanem az egészség és általános jóllét kérdése is.
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
|---|---|
| Takaró mérete | 140 x 200 cm |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Szálloda minőség | Igen |
| Antiallergén | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Javasoljuk | Standard egyszemélyes ágy, Standard franciaágy |
| Típus | Készletek |
| Párna súlya | 950 g |
| Paplan súlya | 1050 g |
| Felületi anyag | 100% mikroszálas |








Elérhető 2 webáruházban
Raktáron













Matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×90×200 cm, rugós, hab
Raktáron
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva