Ajánljuk
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
Méretek 85×130×103 cm
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 234 476 Ft
- 2026. 01. 13. - 234 476 Ft
- 2025. 12. 30. - 234 119 Ft
- 2025. 12. 10. - 241 277 Ft
- 2025. 10. 27. - 223 404 Ft
- 2025. 08. 12. - 241 277 Ft
- 2025. 07. 26. - 203 173 Ft
Termékleírás
Anyag Váz: Fenyőfa, bútorlap Támla töltet: PUR hab T25 Ülés töltet: PUR hab T28 Huzat anyaga: Bársonyos szövet Jarell 18 Huzat anyag: 100% poliészter Huzat színe: Bézs Díszítő párnák: Poliészter Lábak: Műanyag Megjegyzés: A bútorlap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Méretek Kialakítás: Kétszemélyes kanapé Méret: Kanapé 250 cm-ig Szélesség: 130 cm Mélység: 103 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 45 cm Ülésmélység: 64 cm Támla magasság: 40 cm Lábak magassága: 1,5 cm Ágy mérete: 111 x 196 cm Teherbírás: 160 kg Súly: 74 kg Kialakítás Ágy funkció: Igen Átalakítás típusa: Kerekes kihúzható Tárolóhely: Igen Díszpárnák: 2 db Részben összeszerelt Jarell huzat anyag A Jarell anyag minőségi kárpitozó szövet, mely erős struktúrával rendelkezik, ami azonnal megragadja a figyelmet és az érintést. Erős bordázata a széles kordbársonyra emlékeztet, így érdekes megjelenést, valamint lágyságot és kényelmet biztosít az ülés során. A felülete puha, szinte bársonyos, ugyanakkor erős és tartós – ideális mindennapi használatra a háztartásban. A magasabb kopásállóság miatt a Jarell megfelelő választás gyerekekkel vagy háziállatokkal rendelkező háztartások számára. A szövet hosszú távon megőrzi formáját és színét, nem bolyhosodik, és nem hajlamos a szálak kihúzására. Praktikus előnye, hogy részben elrejti az apró szennyeződéseket és a használat nyomait is strukturált mintázata révén. Karbantartása egyszerű – a legtöbb folt nedves ruhával vagy finom kárpittisztító szerrel eltávolítható.
Méretek
| Szélesség: | 130 cm |
|---|---|
| Mélység: | 103 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Termék színe | Bézs |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Karfák | Karfákkal |
| Nagyság | Kétszemélyes |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Ülésmélység | 64 cm |
| Lábmagasság | 1,5 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 111 x 196 cm |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Rugalmas huzat 2 személyes kanapéra CORDA Termék színe: Krém
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Kétüléses kanapéhuzat AVERO Termék színe: Szürke
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron















