



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Osram márkától származik, raktárunkban van, ára 9890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Izzó típusa | LED |
|---|---|
| Stílus | Fénycső |
| Fény színe | Középfehér (3500 - 4500 K) |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | 2G11 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2300 lm |
| Típus | Fénycső |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 36 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 200000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 140 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Series | TUBE Osram |
| Gyártó | Osram |
Felhasználói értékelések
előny

Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron