

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a BOWI márkától származik, raktárunkban van, ára 6890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
|---|---|
| Izzó típusa | LED |
| Stílus | Fénycső |
| Ökológiai | Igen |
| Típus | Fénycső |
| Funkció | LED technológia |
| Foglalat | S14s |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 580 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 35000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Series | TUBE Bowi, S14s BULBS |
| Gyártó | BOWI |


Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron

Középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, dimmelhető, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
GU10, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
GU10, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, G9, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, E27, ÖKOlógiai
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
Fénycső
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron

Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, G9, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, G9, dimmelhető
Raktáron
LED, meleg fehér (2700 - 3300K), ÖKOlógiai
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
Középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, színes, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, G9, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás