








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magas IP-védettségű (IP65) fénycsöves lámpatest. A lámpatest porálló – műszaki felhasználásra alkalmas. A csomag 2 db LED fénycsővet tartalmaz.
| Típus | LED |
|---|---|
| Foglalat | G13 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Izzó típusa | T8 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Klasszikus |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | OPTIMA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás