Ajánljuk
4 évszakos gyerek paplan 90x130 cm Teddy Bear – Bonami Essentials
Méretek 90×130 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 9937 Ft
- 2026. 03. 06. - 9937 Ft
- 2026. 02. 13. - 10 520 Ft
- 2026. 01. 30. - 9930 Ft
- 2025. 11. 05. - 9910 Ft
- 2025. 10. 01. - 9930 Ft
- 2025. 10. 01. - 11 690 Ft
- 2025. 09. 09. - 9930 Ft
- 2025. 07. 13. - 10 520 Ft
Termékleírás
A Bonami Essentials mackóformájú varrással ellátott gyerek takarója tökéletes egyensúlyt biztosít a légáteresztő képesség és a hőkomfort között. Közepes vastagságának köszönhetően egész évben használható, és minden évszakban kényelmes alvást biztosít.
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 130 cm |
Specifikációk
| Huzat anyaga | Poliészter |
|---|---|
| Paplan típusa | Gyerek paplan |
| Töltőanyag sűrűsége | 300 g/m² |
| Anyag összetétele és típusa | Mikroszál |
| Melegség | 4 évszakos |
| Súly | 0.5 kg |
| Méret | 90x130 |
| Hosszúság | 130 cm |
| Kollekció | Teddy Bear |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag összetétele | 100% poliészter |
| Töltőanyag | Üreges szálak |
| Sűrűség | 82 g/m² |
| Ápolás | Mosás 60°C-on/száraztisztítás/kémiailag nem fehéríthető/szárítógépbe alkalmas/mosógépben mosható |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Bonami Essentials |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron







