






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A napelemes LED csillár ideális megoldás kertek, pavilonok, teraszok vagy pergolák megvilágítására, elektromos hálózathoz való csatlakozás nélkül. Napközben a napfény segítségével töltődik. 12 000 mAh kapacitású lítium akkumulátor a csomag része. A lámpa kábelhossza: 3 m. A napelemes panel kábelhossza: 5 m. A napelemes panel mérete: 1,5 x 29 x 35 cm. Töltési idő: 4 - 6 óra. Az akkumulátor üzemideje: akár 14 óra.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Függő |
| Feszültség | 12V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 70 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Szolár technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 70 W |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Kapacitás | 12000 mAh |
| Elem élettartam | 14 h |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 140 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Series | SOLAR Aigostar, SOLAR CHANDELIER Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

Fali
Raktáron

Szolár, 12V, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás