











Méretek 60×110 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Súly: 330 g/m2 Szín Korall Méret 60 x 110 cm Kialakítás Elegáns szegéllyel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max 60 °C-on, vasalás 150 °C-ig Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható Nem ajánlott cipzárral és fém kapcsokkal ellátott ruházattal mosni A tartós puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőszert használni
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 110 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Rózsaszín |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Szett | Darabos |
| Fül | Igen |
| Hossz | 110 cm |
| Kialakítás | Egyszínű |
| Grammsúly | 330 g/m2 |
| Méret | 60 x 110 cm |

60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, szett, pamut
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron