







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammázs: 500 g/m2 Szín Bíbor Méret 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns bordával Akasztóval Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max. 60 °C-on Szárítógépben közepes hőmérsékleten szárítható Ne mossa zipzáros és fém akasztós ruhákkal A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítő használata Inspirálódjon tovább Comfort fürdőlepedők Fürdőlepedők Törölközők és fürdőlepedők Fürdőszoba Linea fürdőlepedők Fürdőlepedők díszbordűrrel
| Anyag | Pamut, Bambusz, Mikroplüss |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Termék színe | Bíbor |
| Ár | 2 500 Ft felett |
| Súly | 0,5 kg |
Felhasználói értékelések
Azt kaptam amit vártam
nincs
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, szett, pamut
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, szett, pamut
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, szett, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, szett, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, bambusz, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, bambusz, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Gumis, pamut
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
15×24 cm, pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron