



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammsúly: 500 g/m2 Szín Türkiz Méret Fürdőlepedő: 70 x 130 cm Kéztörlő: 50 x 90 cm Kialakítás A készlet tartalma: 1 db fürdőlepedő és 1 db kéztörlő Elegáns szegéllyel Akasztóval ellátva Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal Mosás max 60 °C, vasalás 180 °C-ig Szárítógépes szárítás a legalacsonyabb hőmérsékleten Ne mosd ruhákkal, amelyek cipzárral és fém kampókkal rendelkeznek A hosszantartó lágyság, puhaság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű |
| Termék színe | Türkiz |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Méret | 50 x 90 cm, 70 x 130 cm |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Anyaga | Pamut |

50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 2 nap múlva
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron