



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 500 g/m2 Szín Világos zöld Méretek Törölköző: 70 x 130 cm Kéztörlő: 50 x 90 cm Kialakítás A készlet 1 db törölközőt és 1 db kéztörlőt tartalmaz Elegáns szegéllyel Függesztőhurkokkal ellátva Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal Mosás max 60 °C-on, vasalás 180 °C-ig Szárítás a szárítógép legalacsonyabb hőmérsékletén Nem szabad mosni cipzárt és fémkampókat tartalmazó ruhákkal A hosszan tartó puhaság, finomság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott az öblítő használata Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű |
| Termék színe | Zöld |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Méret | 50 x 90 cm, 70 x 130 cm |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Anyaga | Pamut |

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron