



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammsúly: 500 g/m2 Szín Krémszínű Méret Törölköző: 50 x 100 cm Fürdőlepedő: 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns szegéllyel Akasztóval ellátott Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max. 60 °C-on Szárítógépben közepes hőfokon szárítható Ne mossa cipzárral és fém kampókkal rendelkező ruhákkal együtt A hosszú távú lágyság, finomság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Termék színe | Krém |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Szett | Igen |

60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron