







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A muszlin ágyneműhuzat ideális választás azok számára, akik kényelmes, lélegző és könnyű ágyneműhuzatot keresnek. Ez egy laza szövésű pamut ágyneműhuzat, amely könnyűségével tűnik ki. A muszlin ágyneműhuzat muszlinból készült ágyneműhuzat, amely egy könnyű és puha szövet, általában pamutból készül. Az anyag lazább szövésének köszönhetően a muszlin nagyon lélegző, ami segít szabályozni a hőmérsékletet alvás közben, és meleg időben is kényelmet biztosít. Tulajdonságai miatt a muszlin ideális anyag ágyneműhuzatok készítéséhez. Az ágyneműhuzat cipzárral záródik. A cipzas záródású ágyneműhuzatok az egyik legkeresettebb manapság az ágyneműhuzat nagyon egyszerű cserélhetősége miatt. A gyártáshoz húzó nélküli cipzárkocsival ellátott cipzárat használnak, amely semmilyen módon nem áll ki az ágyneműhuzatból. Ha mindennapos használatra keres ágyneműhuzatot, akkor a muszlin ágyneművel biztosan nem fog hibázni, a nagyon könnyű karbantarthatósága miatt sem. Úgy tűnhet, hogy ez az ágynemű csak a nyári szezonra alkalmas, de valójában nagyon kényelmes és alkalmazkodik a hőmérsékleti viszonyokhoz. A muszlin ágyneműhuzatok szabályozzák a hőt alvás közben. 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm Az ágynemű Csehországban készült.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|
| Anyag | Pamut, Muszlin |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Gondos kivitelezés |
| Gyártó | Kvalitex |

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
140×70 cm, pamut, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, damaszt, cipzáras
Raktáron