Ezek is tetszhetnek
Rabalux 71438-LED dimmelhető fürdőszobai lámpa ALENZO LED/24W/230V IP44 fekete + távirányító
14 690 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 14 690 Ft
- 2025. 10. 08. - 14 690 Ft
- 2025. 09. 16. - 10 359 Ft
- 2025. 06. 09. - 14 690 Ft
Termékleírás
LED fürdőszobai, dimmelhető, modern mennyezeti lámpa. Alkalmas fürdőszoba és nappali megvilágítására egyaránt. Könnyen vezérelhető távirányítóval (a csomag része). A lámpa folyamatos fényerőszabályozást, színhőmérséklet-változtatást és éjszakai fényt kínál. Színhőmérséklet: 3000 - 6000 K. A lámpa beépített energiatakarékos LED forrással rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Mennyezet, Beépíthető |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 105 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | ALENZO Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Ajánljuk

21 995 Ft23 219 Ft
Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
8090 Ft
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
7780 Ft
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
32 690 Ft
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
26 090 Ft
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
14 690 Ft
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
34 290 Ft
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
26 090 Ft
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
7700 Ft
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MAYA LED/15W/230V átm. 33 cm IP44 arany
Fém
Raktáron
21 190 Ft
Brilagi - LED-es kültéri dekorációs fényfüzér GIRLANDA 25xE12 20m fekete IP44 meleg fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
11 590 Ft
Philips 71768/08/16 -LED gyereklámpa DISNEY JÉGVARÁZS OLAF LED/0,3W/2xAAA hóember
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
35 990 Ft
Brilagi - LED mennyezeti lámpa MODERN MINI LED/48W/230V 3000/4000/6000K + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás






























































