Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 9342 Ft
- 2026. 03. 05. - 9342 Ft
- 2026. 01. 16. - 9890 Ft
- 2025. 12. 27. - 9342 Ft
- 2025. 12. 05. - 10 107 Ft
- 2025. 11. 21. - 10 090 Ft
- 2025. 11. 11. - 10 100 Ft
- 2025. 11. 07. - 10 700 Ft
- 2025. 11. 01. - 10 930 Ft
- 2025. 10. 28. - 11 890 Ft
- 2025. 10. 25. - 10 225 Ft
- 2025. 10. 13. - 11 890 Ft
- 2025. 10. 10. - 10 225 Ft
- 2025. 10. 07. - 11 890 Ft
- 2025. 10. 03. - 10 225 Ft
- 2025. 10. 01. - 11 890 Ft
- 2025. 09. 21. - 10 220 Ft
- 2025. 09. 16. - 11 890 Ft
- 2025. 09. 12. - 10 225 Ft
- 2025. 09. 02. - 11 890 Ft
- 2025. 08. 14. - 10 100 Ft
- 2025. 06. 26. - 11 890 Ft
- 2025. 06. 23. - 9869 Ft
- 2025. 06. 13. - 11 890 Ft
- 2025. 06. 07. - 10 225 Ft
Termékleírás
Az Restilo elegáns ágytakarójával könnyű elérned, hogy hálószobád mindig rendezett legyen. Szép megjelenése azonban nem az egyetlen előnye, hiszen a poliészter anyagnak köszönhetően tartósság, könnyű karbantarthatóság és nem utolsósorban könnyedség jellemzi, ami miatt nyári takarónak is tökéletesen megfelel . Megfelelő ápolással hosszú élettartammal jutalmaz meg. Ezért csak vízszintes helyzetben szárítsd , és max. 110 °C-on vasald. Jó tudni: A képen látható párnákat a csomag nem tartalmazza.
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
Specifikációk
| Szín | Zöld |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Súly | 1 kg |
| Készlet | Párnahuzat nélkül |
| Méret | 200x220 |
| Hosszúság | 220 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Kézi mosás/szárítógépbe nem alkalmas/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Restilo |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Kellemes anyag és gyönyörű minták.
Nagyon tetszik nekem.
A termék rendben van.
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron












