









Méretek 220×240 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez nem csupán egy ágytakaró, amivel a reggeli rohanásban gyorsan leteríted az ágyat, sokkal több annál! Használhatod vékony takaróként is. Ideális a forró nyári éjszakákra, csak úgy, mint a téli hidegekre, amikoris a paplannal párosítva tökéletesen felmelegít.
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Pamut |
| Ágytakaró tulajdonságai | Könnyű |
| Készlet | Párnahuzat nélkül |
| Méret | 220x240 |
| Hosszúság | 240 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Basic/Special Week |
| Sűrűség | 340 g/m² |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosás 40°C-on |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Gyártó | Mijolnir |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Sokkal inkább szürke, mint barna, és valójában nem különbözik attól, amely 100 zł-lal olcsóbb, és a bolt oldalán barnaként van leírva.
Könnyű, kellemes anyag
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
A termék megfelel a leírásnak, de nem az én elképzelésemet tükrözi - nem ez a bézs árnyalat.
A takarót nyári takaróként és ágytakaróként használjuk. Mosáskor kímélő programot igényel, egyszer elfelejtettem használni, és kihúzódtak a szálak. A monitorom beállításai alapján a színe kicsit bézs-szürkének tűnt, de inkább bézs.
Ezt az ágytakarót "Barna" színben már többször megvásároltam, azonban ezúttal az árnyalata nem felel meg a képen láthatónak. A valóságban sötétebb.

200×220 cm, pamut
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra, átmérő
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
140×200 cm, pamut, egyszemélyes ágyra
RaktáronIngyenes szállítás
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×230 cm, pamut, franciaágyra

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm

140×200 cm
Raktáron

200×220 cm, franciaágyra

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán
Raktáron

100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
- készletek
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron