














A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 115 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga Forgácslap: Fekete Acél: Fekete Szék anyaga Bársony szövet: Bordó Fém Műanyag Asztal méretei Hosszúság: 80 cm Szélesség: 40 cm Asztal magassága: 75 cm Maximális terhelés: 38 kg Súly: 6,8 kg Szék méretei Szélesség: 46,5 cm Ülés szélessége: 46,5 cm Mélység: 56,5 cm Ülés mélysége: 36,5 cm Magasság: 73,5 - 86,5 cm Ülésmagasság: 42 - 53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Kerekek teljes szélessége: 5 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Kis összecsukható munkaasztal otthoni irodához és szabadidőhöz Modern ipari design Asztal összecsukható helytakarékosság érdekében Stabil fém konstrukció Vízhatlan felületű asztallap A termék nem szolgál mászásra vagy állványként Laposra szerelve szállítva Ipari stílus a mindennapi életben Ipari stílus merész és kifejező kinézetet hoz a belső térbe, amely régi gyárépületek ihletéséből merít. Ez a stílus kiemeli a nyers anyagokat, mint például a fém, fa és beton, ezzel teremtve egyedi kontrasztot az esztétika és funkcionalitás között. Ezen elemek kombinációja karaktert és hitelesség érzetét adja a helyiségnek . Az ipari bútorok nemcsak modern megjelenésűek, de praktikusak és tartósak is, ideálisak otthoni és kereskedelmi terek számára. Helyet talált azok között, akik értékelik a minimalista, de ugyanakkor stílusos megoldásokat a mindennapi használatra . Inspirálódjon tovább Íróasztalok Dolgozószoba Gamer székek Irodai szettek Irodai székek Irodai lámpák
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Termék színe | Fekete, Bordó |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Forgatható | Forgatható |
| Kialakítás | Irodai, Íróasztalok |
| Forma | Egyenes |
| Polc | Polc nélkül |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Felület | Matt |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Asztal szélessége | 40 cm |
| Lábak anyaga | Acél |
| Nagyság | Kicsi |
| Szék teherbírása | 110 kg |
| Asztal hossza | 80 cm |
| Asztal terhelhetősége | 38 kg |
| Szék magassága | 72,5 - 86,5 cm |
| Szék szélessége | 46,5 cm |
| Szék mélysége | 55,5 cm |
| Lap anyaga | Forgácslap |

Fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Diófa, laminált
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari stílusú, fa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron