














Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga Faforgácslap: Fekete Acél: Fekete Szék anyaga Bársonyszövet: Bordó Fém Műanyag Asztal méretei Hossz: 80 cm Szélesség: 40 cm Asztal magassága: 75 cm Maximális terhelés: 38 kg Súly: 6,8 kg Szék méretei Szélesség: 46,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélység: 56,5 cm Ülésmélység: 36,5 cm Magasság: 73,5 - 86,5 cm Ülésmagasság: 42 - 53 cm Kerekek átmérője: 5 cm Teljes kerékszélesség: 5 cm Teherbírás: 110 kg Kialakítás Kis összecsukható asztal otthoni irodákhoz és szabadidőhöz Modern ipari dizájn Az asztal összecsukható a helytakarékosság érdekében Stabil fém konstrukció Vízálló felületű asztallap A terméket nem szabad mászásra vagy lépkedésre használni Lapos csomagolásban szállított Ipari stílus a mindennapokban Ipari stílus egyedi és merész megjelenést kölcsönöz a belső térnek, amelyet a régi gyári helyiségek inspirálnak. Ez a stílus hangsúlyt fektet a nyers anyagokra, mint a fém, fa és beton, ami egyedi kontrasztot teremt az esztétika és a funkcionalitás között. Az elemek kombinációja karaktert és eredetiséget ad a helyiségnek. Az ipari bútorok nemcsak modernnek tűnnek, hanem praktikusak és tartósak is, ideálisak otthoni és kereskedelmi terekbe. Azoknak is tökéletes, akik értékelik a minimalista, de egyben stílusos megoldásokat a mindennapi használatra.
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Polc | Polc nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Forgatható | Forgatható |
| Felület | Matt |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Lábak anyaga | Acél |
| Asztal szélessége | 40 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Kinézet | Irodai, Íróasztalok |
| Lap anyaga | Faforgács |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Méret | Kicsi |
| Szék teherbírása | 110 kg |
| Asztal hossza | 80 cm |
| Asztal terhelhetősége | 38 kg |
| Szék mélysége | 55,5 cm |
| Szék szélessége | 46,5 cm |
| Szék magassága | 72,5 - 86,5 cm |

Fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Sonoma tölgyfa, fa
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Diófa, laminált
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari stílusú, fa
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron