





Méretek 73-83×46×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: fehér Fém Műanyag Méretek Szélesség: 46,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélysége: 56,5 cm Ülésmélység: 36,5 cm Magasság: 73,5-83,5 cm Ülésmagasság: 42-53 cm Kerekek átmérője: 5 cm A kerekek teljes szélessége: 5 cm Terhelhetőség: 110 kg Kilakítás Lapraszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Irodai székek Dolgozószoba Irodai szettek Gamer székek Irodai lámpák Íróasztalok
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 73-83 cm |
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Gamer | Igen |
| Termék színe | Fehér |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Forgatható |
| Kialakítás | Irodai |
| Kerekek | Kerekeken |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| Állíthatóság | Igen |
| A kerekek anyaga | Műanyag, Gumi |

73-83×46×56 cm, szövet, forgó

46×55 cm, ergonomikus, szövet

46×56 cm, szövet, forgó

73-84×47×55 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-84×47×55 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet

72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Kiszállítás 1 hét múlva
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban

72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, gamer, műanyag görgőkkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Raktáron
Ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
91×48×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
20×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron