









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED reflektor napelemmel és érzékelővel. A színhőmérséklet kapcsolóval állítható: 3000/4000/6500K. Könnyű telepítés. Napközben napfény segítségével töltődik. Töltési idő: 2-3 óra.Világítási idő: 1 óra. Érzékelő hatótávolsága: 3 m. Érzékelési szög: 120°. Elem: 3,7V 2200 mA tartozék. Működési hőmérséklet: -20°C - 40°C.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Szolár technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Típus | LED Reflektor/Napelemes lámpa |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/6500 K/4000 K |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Elem élettartam | 1 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | SOLAR Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |

Fali, bronz, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron

Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás