





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern és praktikus asztali lámpa. Szerezzen be tiszta és kellemes fényt, amely kényelmet biztosít a munkavégzés során. Átgondolt kialakítás és minimalista dizájn egyszerű telepítést tesz lehetővé, valamint külön vezérlést a középső rész és a karok számára. Könnyű kezelhetőség és végtelen beállítási lehetőségek 7 merev forgócsukló segítségével. Csavaros rögzítővel rögzítse a lámpát az asztallaphoz (max. 5 cm vastagságig). A készülék testén található funkcionális érintővezérlő kényelmes beállítást biztosít a fény színének és intenzitásának, valamint az automatikus fényerőszabályozásnak a környezeti megvilágítás alapján. A színhőmérséklet 5 lépésben állítható (3000 / 3500 / 4000 / 5000 / 6500K), illetve folyamatosan (3000 - 6500K) is szabályozható. A fényerő 5 lépésben állítható (20 - 40 - 60 - 80 - 100 %), illetve folyamatosan (20 - 100 %) is szabályozható. A kapcsoló A aktiválja a környezeti fényérzékelést, melyet egy praktikus LED jelzőfény mutat. Memória funkció – a lámpa bekapcsolásakor az utoljára beállított értékek megmaradnak, amíg nem módosítja azokat.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Iroda |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Típus | Asztali lámpa/Lámpa klipsszel |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 92 Ra |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Dugó típusa | C |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Series | MONITOR FK technics, TABLE LAMPS Brilagi, LGS Sinclair |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Valóban ajánlom

Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás