








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED asztali lámpa rögzítő csipesszel. Fényerőszabályozható, választható színhőmérséklet: 3000K, 4000K, 5000K. 9 fényerőszint beállítási lehetőség. Vezérlés, bekapcsolás, fényerő és színhőmérséklet váltás az USB kábelhez csatlakoztatott távirányítóval. Táplálás USB-n keresztül, 200 cm hosszú kábel (a kábel a csomag része, a hálózati adapter nem tartozék). A csipesz maximális nyílása: 4 cm.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Csipeszes | Igen |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Színhőmérséklet | 4000/5000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Típus | Lámpa klipsszel |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken/Lépésekben szabályozható |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda/Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | USB |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Dugó típusa | USB |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | TABLE LAMPS Immax, TABLE LAMPS Brilagi, ORBELA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, csipeszes, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron