




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED asztali lámpa rögzítő csipesszel. Fényerőszabályozható, választható színhőmérséklet: 3000K, 4000K, 5000K. 9 fokozatú fényerő-beállítás. Vezérlés, bekapcsolás, fényerő és színhőmérséklet váltás az USB kábelhez csatlakozó távirányítóval. Táplálás USB-n keresztül, 200 cm hosszú kábel (a kábel a csomag része, a hálózati adapter nem tartozék). A csipesz maximális nyílása: 4 cm.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Csipeszes | Igen |
| Típus | Lámpa klipsszel |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Iroda/Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Lépésekben szabályozható/Kapcsoló a vezetéken |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/3000 K/5000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | ORBELA Brilagi, TABLE LAMPS Brilagi, TABLE LAMPS Immax |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Ingyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, retró, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Ingyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron