







Méretek 40×119×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Sable Walnut White dohányzóasztal eleganciát visz a nappalijába. A diószínű asztallap és a fehér lábak modern és időtálló megjelenést kölcsönöznek neki, így könnyen illeszkedik különböző stílusú belső terekbe. Az asztal 18 mm vastag, kiváló minőségű melaminbevonatú forgácslapból készült, ami biztosítja tartósságát és hosszú élettartamát. A sima felület könnyen karbantartható és ellenáll a mindennapi használatnak. Az asztal méretei (119 × 39,8 × 60 cm) ideálisak kisebb és nagyobb nappali szobákhoz egyaránt . Paraméterek: Anyag: melaminbevonatú forgácslap Lapvastagság: 18 mm Lap dekoráció: dió Lábak színe: fehér Méretek: 119 × 39,8 × 60 cm
| Szélesség: | 119 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Dekor | Dió |
| Lapraszerelt | Igen |
| Súly | 14,07 kg |
| Származási hely | Made in Türkiye |
| Teherbíróképesség | 25 kg |
| Gyártó | Hanah Home |

Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
64×100×50 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
41×110×60 cm, fa, fém

40 cm, ⌀ 60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa