
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Szürke kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Szürke kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft

Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft

Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft

Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft
Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
Méretek 92×90×200 cm
Variáns kiválasztása:Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 201 380 Ft
- 2026. 05. 01. - 201 380 Ft
- 2026. 05. 01. - 287 690 Ft
- 2026. 04. 16. - 201 380 Ft
- 2026. 04. 03. - 230 150 Ft
- 2026. 02. 24. - 217 590 Ft
- 2026. 02. 13. - 195 420 Ft
- 2026. 01. 23. - 199 830 Ft
- 2026. 01. 16. - 236 631 Ft
- 2025. 11. 08. - 217 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 231 190 Ft
- 2025. 07. 30. - 266 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 229 611 Ft
- 2025. 07. 15. - 266 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 229 611 Ft
- 2025. 06. 20. - 266 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 221 602 Ft
- 2025. 06. 07. - 266 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 229 611 Ft
- 2025. 05. 16. - 226 940 Ft
- 2025. 05. 09. - 237 620 Ft
- 2025. 05. 04. - 266 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Egy stílusos egyszemélyes sarokágy táskarugós matraccal, praktikus ágyneműtartóval, oldalsó hozzáféréssel és jobb és bal oldalra is elhelyezhető, változtatható ágytámlával. A rendkívül egyszerű összeszerelhetőség, a kiváló minőségű, tartós anyagok és a nagy teherbírás ideális választás a mindennapi kényelemhez. Az ágy kézzel készült Csehországban , több mint 15 éves tapasztalat alapján, egy kis családi vállalkozás műhelyében. Az eredmény a tapasztalatot, a gondos helyi kézi gyártást és a modern dizájnt egy olyan megbízható egységben ötvözi, amelyre minden nap számíthatsz. A Bonami Selection ágy előnyei: szilárd és erős konstrukció a maximális stabilitás és tartósság érdekében, öntartó szerkezet - nincsenek támaszok, nincs nyikorgás, tartós kárpit magasabb anyagsűrűséggel, OEKO-TEX tanúsítvánnyal, állatbarát, lágy élek, minőségi kárpitozás, praktikus fogantyúk az ágyneműtartó könnyű eléréséhez, nagyon tartós laminált deszkák, lehetőség a bal és a jobb sarok kiválasztására, pontos csatlakozási részletek, amelyek tartósak és jól mutatnak. A Bonami Selection ágy maximum 30 perc alatt összeszerelhető. Az okos kialakításnak, a könnyen érthető útmutatónak és az összeszerelési videónak köszönhetően az egész folyamat gyors, egyszerű és - ami a legfontosabb - stresszmentes. A 30 kg-ot elbíró ágyneműtartóban szezonális textíliák, tartalék ágyneműk és egyéb dolgok is tárolhatók.
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 92 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Matrac vastagsága | 20 cm |
| Pur hab sűrűsége | 25 kg/m³ |
| Matrac töltete | Táskarúgók/Hab (PUR) |
| Funkció | Jobb oldal/bal oldal |
| Származási hely | CZ |
| Lábak magassága | 12 cm |
| Lábak száma | 4 db-os |
| Ágytámla magassága | 37 cm |
| Ágykeret magassága | 55 cm |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 104 kg |
| Méret | 90x200 |
| Hosszúság | 211 cm |
| Keménység | Közepes keménységű |
| Matrac típusa | Rugós |
| Típus | Sarok |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/vegyileg tisztítható |
| Hátsó rész anyaga | Nem szőtt textília |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Avela |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 440 g/m² |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Matracot tartalmaz | Igen |
| Jellemzők | Ágyneműtartóval/lábakkal/ágytámlával |
| Konstrukció anyaga | MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 60000 martindale |
| Szövetminta | Hevia 207.23 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Gyártó | Bonami Selection |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Az ágy PONTOSAN olyan, mint a képen látható. Többet fizetsz érte, de megéri az árát.
Az ágy megfelelt az elvárásaimnak, elég magas, szép és kényelmes. Az összeszerelési útmutató videója valóban érthető. Nem bánom, hogy ezt választottam.
Hasonló termékek

Alfie Raven ágykeret sötétbézs 120x200cm
95×120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
PARIS magasított ágy 120 x 200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
Boxspring típusú ágy 120x200, szürkésbarna taupe, FERATA TV KOMFORT
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Orso ágy bézs 90x200cm
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágy ELISA 90 x 200 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott ágy COMFINO VELVET vendégággyal 120x200 cm krém
Laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
Elektromos állítható ágy, boxspring, szürke, 120x200, MURKO NEW
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, matrac nélkül, laminált
Raktáron
Alfie Velvet ágykeret bézs 120x200cm
120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Naomi magasított ágy 120 x 200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Bella Velvet ágykeret szürke 90x200cm
90×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Heverő tárolóhellyel, világosszürke/szürke, EVA
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágy SOFIA 90 x 200 cm, beton Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
80×90×206 cm, tárolóhellyel, lábakkal

Naomi magasított ágy 120 x 200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Emily ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Emily ágy 80x200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Kárpitozott ágy COMFINO VELVET pótággyal 120x200 cm rózsaszín
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Naomi magasított ágy 80x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
80×200 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
Emily ágy 90x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
ADA ágy 120 x 200 cm, tölgyfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×207 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
ADA ágy 80x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
80×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Heverő habszivacs matraccal, világosszürke/szürke, LEA
Matraccal, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
Emily ágy 80x200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
ADA ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, diófa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
ADA ágy 80x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
80×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron










