
Sötétszürke zsenília kinyitható-tárolóhelyes kanapé 214 cm Fulgeo – ELTAP
77×214×82 cm, ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
-15 %234 507 Ft
275 890 Ft

Kék-szürke zsenília kinyitható-tárolóhelyes kanapé 214 cm Fulgeo – ELTAP
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
-15 %234 507 Ft
275 890 Ft

Sötétszürke zsenília kinyitható-tárolóhelyes kanapé 214 cm Fulgeo – ELTAP
77×214×82 cm, kihúzható, tárolóhellyel
-15 %234 507 Ft
275 890 Ft
Sötétszürke zsenília kinyitható-tárolóhelyes kanapé 214 cm Fulgeo – ELTAP
Méretek 77×214×82 cm
Előző árak
- 2026. 05. 16. - 234 507 Ft
- 2026. 04. 24. - 234 507 Ft
- 2026. 04. 21. - 275 890 Ft
- 2026. 04. 11. - 234 507 Ft
- 2026. 03. 19. - 217 592 Ft
- 2026. 03. 10. - 255 990 Ft
- 2026. 03. 06. - 217 592 Ft
- 2026. 03. 05. - 209 092 Ft
- 2026. 02. 24. - 245 990 Ft
- 2026. 02. 20. - 209 092 Ft
- 2026. 02. 15. - 196 792 Ft
- 2026. 02. 14. - 209 092 Ft
- 2026. 01. 29. - 245 990 Ft
- 2026. 01. 23. - 209 092 Ft
- 2026. 01. 16. - 214 011 Ft
- 2025. 12. 05. - 209 092 Ft
- 2025. 11. 28. - 196 792 Ft
- 2025. 11. 14. - 209 092 Ft
- 2025. 11. 07. - 221 391 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Sötétszürke zsenília kinyitható-tárolóhelyes kanapé 214 cm Fulgeo – ELTAP
Méretek
| Szélesség: | 214 cm |
|---|---|
| Mélység: | 82 cm |
| Magasság: | 77 cm |
Specifikációk
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Funkció | Kihúzható |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 7 cm |
| Karfa magassága | 77 cm |
| Háttámla magassága | 37 cm |
| Ülés szélessége | 200 cm |
| Ülésmélység | 75 cm |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Lábak magassága | 1.5 cm |
| Terhelhetőség | 160 kg |
| Súly | 118 kg |
| Kanapé mérete | Háromszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Fekvőfelület mérete | 150x200 |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Fulgeo |
| Sarok és forma | Egyenes/bal oldali |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő/forgácslemez |
| Anyag specifikáció | 75% poliészter |
| Martindale-mutató | 100000 martindale |
| Szövetminta | Poco 4/Poco 10 |
| Kárpitozás anyaga | Zsenília |
| Szín | Sötétszürke |
| Gyártó | ELTAP |
Hasonló termékek

Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kinyitható ágy, tölgy, Goreta
Rusztikus, tölgyfa, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
KAMI ágy 120x200 cm Szürke Matrac nélkül
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
VILLEMO 90x200 szürke bársony ágy
90×200 cm, kárpitozott, lábakkal
Raktáron
Alfie Velvet ágykeret bézs 120x200cm
120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Alfie Raven ágykeret sötétbézs 120x200cm
95×120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Bella Velvet ágykeret szürke 90x200cm
90×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Kárpitozott ágy COMFINO VELVET vendégággyal 120x200 cm krém
Laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
PARIS magasított ágy 120 x 200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
PATI ágy 120x200 cm Barna Matrac nélkül
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott ágy COMFINO VELVET pótággyal 120x200 cm rózsaszín
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Ágy IKAROS 80 x 200 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
Fenyő, fa, lábakkal

LUCI ágy 120x200 cm Világosszürke Matrac nélkül
120×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, diófa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, diófa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×205 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
Heverő tárolóhellyel, világosszürke/szürke, EVA
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Emily ágy 90x200 cm, diófa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Ágy IKAROS DOUBLE 80 x 200 cm, fehér/artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
65×80×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Heverő habszivacs matraccal, világosszürke/szürke, LEA
Matraccal, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
Ágy IKAROS DOUBLE 80 x 200 cm, fehér/dub sonoma Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Sommera 18 cm matrac
80×200 cm, fa, tárolóhellyel

Emily ágy 120 x 200 cm, tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×206 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Emily ágy 90x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×205 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Laura ágy 90x200 cm, tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Heverő habszivacs matraccal, világosbarna/barna, LEA
Matraccal, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
ADA ágy 90x200 cm, diófa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
HOMCOM 167x208x103 cm-es Fa és Acél Franciaágy Keret Integrált Rácsokkal és Ipari Stílusú Fővégével, Fekete és Rusztikus Barna | Aosom
Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
Ágy SOFIA 90 x 200 cm, beton Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
80×90×206 cm, tárolóhellyel, lábakkal

Laura ágy 90x200 cm, égerfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laura ágy 120 x 200 cm, égerfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Naomi magasított ágy 120 x 200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Vasalódeszka 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Kerti ház Archer B - Rojaplast
Fém
Raktáron
Kerti ház Archer A - Rojaplast
Fém, fa
Raktáron
Kerti ház Oscar E-A – Rojaplast
Fém, fa
Raktáron
Pohár készlet 6 db-os 130 ml Picardie - Duralex
- készletek
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Natúr színű borovi fenyő gyerekágy 90x200 cm Mila CPW – Adeko
41×90×200 cm, fenyő, fa

Kerámia láda 39,5 cm – Esschert Design
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás









