
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Szürke kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Szürke kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft

Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Kék kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft

Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft

Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %225 880 Ft
322 690 Ft

Szürkésbarna kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott, tárolóhellyel
-30 %201 380 Ft
287 690 Ft
Szürke kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
Méretek 92×120×200 cm
Variáns kiválasztása:Szürke kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 120x200 cm Avela – Bonami Selection
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 225 880 Ft
- 2026. 05. 01. - 225 880 Ft
- 2026. 05. 01. - 322 690 Ft
- 2026. 04. 03. - 225 880 Ft
- 2026. 03. 17. - 217 790 Ft
- 2026. 02. 06. - 243 190 Ft
- 2026. 01. 23. - 217 790 Ft
- 2026. 01. 16. - 264 471 Ft
- 2025. 11. 05. - 243 190 Ft
- 2025. 10. 10. - 258 390 Ft
- 2025. 07. 30. - 316 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 272 611 Ft
- 2025. 07. 15. - 316 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 272 611 Ft
- 2025. 06. 20. - 316 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 263 102 Ft
- 2025. 06. 07. - 316 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 272 611 Ft
- 2025. 05. 16. - 269 440 Ft
- 2025. 05. 09. - 282 120 Ft
- 2025. 05. 04. - 316 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Egy stílusos egyszemélyes sarokágy táskarugós matraccal, praktikus ágyneműtartóval, oldalsó hozzáféréssel és jobb és bal oldalra is elhelyezhető, változtatható ágytámlával. A rendkívül egyszerű összeszerelhetőség, a kiváló minőségű, tartós anyagok és a nagy teherbírás ideális választás a mindennapi kényelemhez. Az ágy kézzel készült Csehországban , több mint 15 éves tapasztalat alapján, egy kis családi vállalkozás műhelyében. Az eredmény a tapasztalatot, a gondos helyi kézi gyártást és a modern dizájnt egy olyan megbízható egységben ötvözi, amelyre minden nap számíthatsz. A Bonami Selection ágy előnyei: szilárd és erős konstrukció a maximális stabilitás és tartósság érdekében, öntartó szerkezet - nincsenek támaszok, nincs nyikorgás, tartós kárpit magasabb anyagsűrűséggel, OEKO-TEX tanúsítvánnyal, állatbarát, lágy élek, minőségi kárpitozás, praktikus fogantyúk az ágyneműtartó könnyű eléréséhez, nagyon tartós laminált deszkák, lehetőség a bal és a jobb sarok kiválasztására, pontos csatlakozási részletek, amelyek tartósak és jól mutatnak. A Bonami Selection ágy maximum 30 perc alatt összeszerelhető. Az okos kialakításnak, a könnyen érthető útmutatónak és az összeszerelési videónak köszönhetően az egész folyamat gyors, egyszerű és - ami a legfontosabb - stresszmentes. A 30 kg-ot elbíró ágyneműtartóban szezonális textíliák, tartalék ágyneműk és egyéb dolgok is tárolhatók.
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 92 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Matrac töltete | Táskarúgók/Hab (PUR) |
| Matrac vastagsága | 20 cm |
| Funkció | Jobb oldal/bal oldal |
| Pur hab sűrűsége | 25 kg/m³ |
| Származási hely | CZ |
| Lábak magassága | 12 cm |
| Lábak száma | 4 db-os |
| Ágytámla magassága | 37 cm |
| Ágykeret magassága | 55 cm |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Súly | 108 kg |
| Méret | 120x200 |
| Hosszúság | 211 cm |
| Keménység | Közepes keménységű |
| Matrac típusa | Rugós |
| Típus | Sarok |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/vegyileg tisztítható |
| Hátsó rész anyaga | Nem szőtt textília |
| Kollekció | Avela |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 220 g/m² |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Matracot tartalmaz | Igen |
| Jellemzők | Ágyneműtartóval/lábakkal/ágytámlával |
| Konstrukció anyaga | MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 58000 martindale |
| Szövetminta | Manila 16 |
| Kárpitozás anyaga | Bársony |
| Gyártó | Bonami Selection |
Hasonló termékek

Ágy IKAROS 80 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Sommera 18 cm matrac
37-65×80×200 cm, fa, lábakkal

Boxspring ágy, egyszemélyes, világosbarna, 90x200, balos, DANY
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Boxspring típusú ágy 120x200, szürkésbarna taupe, FERATA TV KOMFORT
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágy SOFIA 120 x 200 cm, beton Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, matrac nélkül, laminált
Raktáron
SOFIA ágy 90 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Elektromos állítható ágy, boxspring, szürke, 120x200, MURKO NEW
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Orso ágy bézs 90x200cm
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágy SOFIA 90 x 200 cm, beton Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
80×90×206 cm, tárolóhellyel, lábakkal

Alfie Raven ágykeret sötétbézs 120x200cm
95×120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Pozicionáhatló dívány, sötétszürke/szürke, DOMEN NEW
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
PARIS magasított ágy 120 x 200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
SOFIA ágy 90 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, modern stílusú, matrac nélkül
Raktáron
PATI ágy 120x200 cm Bézs Matrac nélkül
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Elektromos állítható ágy, boxspring, bézs, 120x200, GERONA NEW
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Alfie Velvet ágykeret bézs 120x200cm
120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Kárpitozott ágy COMFINO VELVET vendégággyal 120x200 cm krém
Laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
Heverő tárolóhellyel, világosszürke/szürke, EVA
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
KAMI ágy 120x200 cm Krém Matrac nélkül
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Montreal Raven ágyneműtartós franciaágy bézs 120x200cm
79×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Ágy IKAROS DOUBLE 80 x 200 cm, fehér/artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
65×80×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
Emily ágy 80x200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Emily ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Naomi magasított ágy 120 x 200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Naomi magasított ágy 90x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 90 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
90×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
Egyszemélyes ágykeret, fém ágykeret, fehér
Matraccal és ágyráccsal, fém, lábakkal
Kiszállítás 2 nap múlva
Heverő habszivacs matraccal, világosszürke/szürke, LEA
Matraccal, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
Ágy IKAROS 80 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
80×206 cm, matraccal és ágyráccsal, tárolóhellyel
Raktáron
Ágy 90x200 cm méretben, szürke színben, velúr kárpittal CRATER
90×200 cm, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágy 90x200 cm méretben, krém színben, bouclé kárpittal CRATER
90×200 cm, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágy 90x200 cm méretben, szürke színben, bouclé kárpittal CRATER
90×200 cm, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cm, téli
Raktáron
WC-ülőke 37,5 x 47 Jade – douceur d'intérieur
Klasszikus
Raktáron
Fekete fém kétszintes edényszárító 42,5x32 cm Radka – Orion
Raktáron
Fehér-kék egyszemélyes ágyneműhuzat 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Vacuum-Loc fúrásmentes szappantartó, 12 x 12 cm - Wenko
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron









