



Anyag Fenyőfa Szín Természetes Méretek Külső hossz: 205 cm Külső szélesség: 98 cm Fejvég magassága: 60 cm Lábvég magassága: 60 cm Magasság a talajtól a keretig: 17 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Szilárd szerkezet Ökológiai és egészségre ártalmatlan lakkal bevonva Kiváló minőségű fenyőfa Terhelés- és mechanikai károkkal szemben ellenálló keret Allergiások számára alkalmas Útmutató az ágyhoz Útmutató a NESTY 90 x 200 cm-es ágy összeszereléséhez Természetes kényelem minden gyerekszobába Gyerekágy NESTY természetes színben remek kombinációja a funkcionalitásnak, egyszerű dizájnnak és minőségnek. A tömör fenyőfa használatának köszönhetően megmarad annak finom textúrája és jellegzetes természetes illata, mely otthonosság és nyugalom érzetét kelti. Az alacsonyabb keret elősegíti a gyermek önállóságát a mindennapi használat során, miközben a szilárd szerkezet biztonságos és stabil környezetet nyújt a pihenéshez és játékhoz. Ideális választás azoknak a szülőknek, akik szeretnék a gyerekszobába bevinni a természetes szépséget és tartós minőséget.
| Szélesség: | 98 cm |
|---|
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szett | Matrac nélkül |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Javasoljuk | Gyerekszobába, Szobák |
| Lakkozott | Igen |
| Fa dekoráció | Fenyőfa |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Ár | 65 000 Ft felett |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Belső hosszúság | 200 cm |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Belső szélesség | 90 cm |
| Külső hosszúság | 205 cm |
| Külső szélesség | 98 cm |
| Fejvégi magasság | 60 cm |
| Lábvégi magasság | 60 cm |
| Rács magassága a padlótól | 17 cm |

Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva