














Méretek 76×90-105×90-105 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern és elegáns design. ✔️ Kényelmes használatot biztosító kerek asztallap. ✔️ Masszív lábakon álló stabil konstrukció. ✔️ Könnyedséget és harmóniát kölcsönző enyhén kúpos lábak. ✔️ Sokoldalú felhasználás - étkezőbe, kávézókba és irodákba.
| Szélesség: | 90-105 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90-105 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern, Retró |
| Szín | Barna |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Állapot | Új |
| Asztallap formája | Kerek |
| Anyag | Tölgyfa furnér + kaucsukfa |
| Súly csomagolással együtt | ❶ 15,2 kg | ❷ 19,3 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | MAZZONI EXPORT |

75 cm, ⌀ 90 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú