




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Jersey lepedő Anyag 100% pamut Grammsúly: 170 g/m 2 Méret 90 x 200 cm Szín Szürke-bézs Jellemzők A lepedő húzott, a beépített gumírozásnak köszönhetően tökéletesen tart a matracon Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legalább 14 naponta egyszer A lepedő alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható A csomag tartalma 1 db lepedő 90 x 200 cm Inspirálódjon tovább Jersey lepedők 90 x 200 cm Jersey lepedők Lepedők Hálószoba Jersey lepedők kiságyba Jersey lepedők 140 x 200 cm
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey, Pamut |
| Termék színe | Bézs, Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Rugalmas | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Kialakítás | Gumis, Rugalmas |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Gumis | Igen |
| Súly | 0,3 kg |

Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron